Doğayla İç İçe Polonezköy Piknik Alanı

0
3257

Doğayla İç İçe Polonezköy Piknik Alanı

Haftanın tüm yorgunluğunu Polonezköy piknik alanı olarak hizmet veren Mimoza Park Piknik Alanında atabilirsiniz. Ailenizle ve dostlarınızla keyifli vakitler geçirirken aynı zamanda meyve ağaçlarının altında doğanın sessizliğinin ve eşsiz güzelliğinin keyfini çıkaracaksınız.

Oyun alanları ve geniş bahçesiyle çocuklarınızın güvenli ve eğlenceli vakit geçireceği mekanımız et, mangal, açık hava, doğa ve piknik denilince akla ilk gelen en iyi mekanlardan. Mekanımızda piknik yaparken trambolin ile çocuklarınız da keyifli vakitler geçirebilecek. Kahvaltı sonrası siz eşsiz fotoğraflar çekerken çocuğunuz oyun parkımızda ve trambolin de gönlünce eğlenecek.

Özellikle işini ciddiye alan piknikçilerin hayran kalacağına emin olduğumuz Polonezköy piknik alanı mekanımız, hizmette sınır tanımıyor. İster etleri bizden temin edin isterseniz kendiniz getirin. Yine isteğe bağlı etlerinizi mekanımızda işinin ehli çalışanlarımıza teslim edin isterseniz de kendiniz pişirin yiyin. Her isteğinize cevap bulabileceğiniz Mimoza Park Piknik Alanında zamanın nasıl geçtiğini anlayamacaksınız.