Mimoza Park’ı Polonezköy Gezilecek Yerler Listenize Alın

0
3671

Mimoza Park’ı Polonezköy Gezilecek Yerler Listenize Alın

Doğanın kendisini korumayı başardığı, yeşilin alabildiğine kendisini gösterdiği, çam ağaçlarının gelen misafirleri karşıladığı Polonezköy yerli ve yabancı turistlerin uğrak alanlarından birisidir. Polonezköy’de İstanbul’un stresinden, gürültüsünden ve kalabalığından arınmış olarak kendinizle baş başa kalırsınız. Tabi Polonezköy’e geldiğinizde ailenizle ya da dostlarınızla hoş vakit geçireceğiniz ve açlığınızı giderebileceğiniz bir mekan ararsınız.

Mimoza Park, tam da aradığınız tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Polonezköy’de gezilecek yerler denilince ilk akla gelen yer; 100 adet çardağı, ferah ve nezih mekanı,  15 dönüm arazisi ve 150 adet ağacı ile doğayla iç içe Mimoza Park Piknik Alanıdır.

İstanbul’da yeşil kalan ender yerlerden birisi olan Polonezköy ve çevresi, temiz ve ferah havası, yeşilin her tonunu bünyesinde bulunduran doğası ile doğaseverler için de çok ideal bir ortam sağlıyor. Mekanımızda siz değerli misafirlerimizi ağırladıktan sonra doğa yürüyüşü yapabileceğiniz benzersiz mekanlar bulunmaktadır. 15.000 metrekare Polonezköy Mimoza Park Piknik Alanımızda ve yakın köy yollarında doğa yürüyüşü ve dağ yürüyüşü yaparak gününüzü renklendirebilir, piknik ve kahvaltı sonrası doğayla iç içe güzel bir spor aktivitesi yapabilirsiniz.

Diğer taraftan tesisimiz özellikle işletmeler, okul piknikleri, aile toplantıları, dernek piknikleri, düğün, nişan ve sünnet gibi özel anlarınızı ölümsüzleştireceğiniz organizasyonlara da ev sahipliği yapmak için hazırdır. Tesisimiz 120 araçlık otopark, 1000 kişilik açık piknik alanı ve 200 kişilik kapalı piknik alanına sahiptir. Doğanın eşsiz güzelliğiyle eğlenceli vakitler geçireceğiniz Mimmoza Park Piknik Alanını Polonezköy gezilecek yerler listenize almayı unutmayın.