İletişim

ONUR ALPAY & LEVENT GÜNEŞ

KONUM VE İLETİŞİM BİLGİLERİ AŞAĞIDA İLETİLMİŞTİR.

KONUM : https://maps.app.goo.gl/RQsygyLnBitcsXF86?g_st=ic

İLETİŞİM: 0506 113 46 60

WHATSAPP : https://wa.me/message/P4GGGZ4HYMJ2L1

E-MAİL : onuralpay@hotmail.com.tr

Mimoza Park 2001 yılından beri hizmet gösteren bir aile piknik tesisi olup, yenilenen kadrosu ve hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin şehrin kalabalığı ve bunaltısından uzaklaşıp aile ve dostlarınızla doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz bir yerdir.

Tesisimizde tamamen organik Köy kahvaltısı, Kuzu pirzola, Dana antrikot, Tavuk çeşitleriyle yine Tesisimize has meşhur Tekirdağ Kasap Köftesi ve Akcabak Köfte mevcuttur.Ayran ve yoğurt tamamen doğaldır ilk üreticiden alınan süt ile elde edilmektedirç Sucuk ,Salata çeşitleri, Patates Kızartması,gibi aparatifler ve soğuk ve sıcak içecek çeşitleriyle büfemizden bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kuzu çevirme ve Piliç çevirmemizi tatmayı unutmayınız.

Tesisimizin çevresi ormanlar ile kaplı 5600 metre kare arazi içerisinde bir çok doğal güzelliğin (meşelik , meyvelik ) ve kusursuz doğanın bir arada bulunduğu ve aynı ortamda bulunan ( Et mangal , Cafe , Büfe , Kamping) hizmetleri ile size kalite ve ve doğallığı en iyi şekilde sunmaktadır. Tesisimiz özellikle büyük ve orta ölçekli işletmeler ,okul piknikleri,aile toplantıları,dernek piknikleri,Düğün Nişan ve sünnet gibi özel anlarınızı geçirebileceğiniz mütevazi bir tesistir. Tesisimiz 120 araçlık Otopark ve 100 kişilik açık piknik alanı 500 kişilik kapalı piknik alanına sahiptir. Doğa harikası resimler elde edebilirsiniz.

TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM :

138 – CUMHURİYET KÖYÜ / ÖMERLİ – ÜMRANİYE

veya

9H – CUMHURİYET / HÜSEYİNLİ – ÇEKMEKÖY

BOZHANE YOLU DURAĞINA 100 METRE UZAKLIKTAYIZ…